WITAJCIE serdecznie na moim BLOGU !

...dobrze jest mieć coś ładnego,

ale równie dobrze jest zjeść coś pysznego...


piątek, 24 lutego 2012

Elementarna prostota......

Witajcie kochani, tak dawno mnie tu nie było, że powinniam chyba przeprosić, ale niestety było to związane z małym wypadkiem ręki który zrobił wielką szkodę i do dziś (od początku grudnia '11) mój kciuk nie pozwala mi robic precyzyjnych prac, dlatego nie robię biżuterii, ale wciąż wierzę że palec dojdzie do siebie i już niedługo będę mogła wrócić do tego co lubię robić najbardziej.


Wczoraj z moim synkiem Władziem zrobiliśmy etykietki do naszych słoiczków na przyprawy (to tylko część słoiczków). Są proste, ale dla mnie bardzo urokliwe, bardzo ożywiły i wprowadziły troszkę wiosny do mojej szafki :).

A tak naprawdę zostałam zauroczona blogiem Torie Jayne , która to dzięki swoim kolorom i lekkości pokazywanych prac wlała w moje serce nowe spojrzenie na codzienność. Jeszcze wiele przede mną bo mam dużo pomysłów do zrealizowania.

Biżuteria to moja najwiękasza pasja, ale póki co nie mogę siedzieć i nic nie robić :))

Władzio postanowił zrobić też "porcję" dla swojej cioci Dorotki (moja siostra)

-aby i ona miała ładnie...... jak to okteślił.

Sam zapakował w kopertkę z okienkiem (CD) by było widać co tam jest i ozdobił naklejkami przez siebie wyciętymi i tak powstał unikalny prezencik :)

A poniżej jest arkusz JPG., który możecie sobie skopiować i wydrukować, potem wyciąć i przykleić na swoje słoiczki ;) To dla Was !!!.


My użyliśmy papieru naklejkowego i wycinaliśmy ozdobnym dziurkaczem o zozmiarze 3,7 cm z falbanką


Polecam !!!

*wzór obwódki etykietki zaczerpnięty z blogu Torie Jayne, aby skopiować kliknij na zdjęcie i zapisz na swoim komputerze, wzór jest dodstosowany do formatu papieru A4.

Pozdrawiam Was kochani !!!! Miłego dzionka !!!
1 komentarz:

  1. Cieszę się że jesteś :) Etykietki są świetne!!! Pozdrawiam :* i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :*

    OdpowiedzUsuń